עזרה

1. ניווט בעזרת מקלדת

בלחיצה על מקש "TAB” ניתן למצוא את כל קיצורי הדרך בעמוד ולעבור ביניהם. תוך כדי הפעולה, רקע הפריט משתנה בכדי לעזור למשתמש/ת לראות את מיקומו המדויק. בכדי לחזור לפריט קודם, יש להקיש SHIFT+TAB. לחיצה על מקש “ENTER” מעבירה לתוכן הפריט.

 

2. שינוי צבעוניות טקסט

השימוש באופציה של שינוי צבעוניות מאפשרת לשנות את גוון הטקסט והרקע בהתאם לבחירה, וכתוצאה מכך ליצור ניגודיות צבעים גבוהה. (בדפדפנים תומכים תתאפשר בנוסף גם שינוי צבעוניות לכל התמונות באתר בהתאמה)

 

3. גודל הכתב

ישנם שלושה גדלים אפשריים לבחירה: רגיל, בינוני, גדול. גודל הטקסט באתר ישתנה לפי בחירת המשתמש/ת.

4. שכבת עזרה

מצב פעיל של שכבת העזרה מאפשר לקבל תאור קצר על כל האובייקטים באתר.

 

נא לשים לב ! לאחר בחירת השינויים, יש ללחוץ על כפתור "החל שינויים". כפתור זה יפעיל את השינויים שנבחרו. על מנט לבטל את השינויים שנבחרו, יש ללחוץ על כפתור "ביטול נגישות".

 

משוב

במידה ונתקלת בבעיה בנגישות האתר, אנא פנה/י אלינו

באמצעות דואר אלקטרוני בכדי שנוכל לתת את המענה הטוב ביותר לפתרון הבעיה נודה לתיאור מפורט ככל האפשר של תאור הפניה, השארת פרטי הפונה מומלצת בכדי שנוכל ליצור קשר במידה ויתעוררו שאלות בנושא.

סגירה
מערכת נגישות

הצהרת נגישות

מהו אתר נגיש?

25% מהאזרחים/ות בישראל הם/ן בעלי/ות מוגבלויות. התקנות החדשות להנגשת אתרי אינטרנט (לחוק השוויון לאנשים עם מוגבלות) נועדו לאפשר גם לאנשים עם מוגבלויות שונות(כגון עיוורים/ות ומוגבלי/ות ראייה, אנשים עם מוגבלות פיזית המתקשים/ות להזיז את ידיהם/ן,

אנשים עם הפרעות קשב וריכוז או דיסלקציה, אנשים עם מוגבלויות שמיעה ומוגבלויות אחרות) לגלוש באינטרנט בנוחות מירבית.אתרי אינטרנט נגישים אף מופיעים יותר במנועי החיפוש השונים.

אתר נגיש הוא אתר שבוצעו בו התאמות לפי תקן ישראלי. תקן זה מאמץ את ההנחיות הבינלאומיות לנגישות לתכני אינטרנט, של אירגון ה-W3C העולמי. ומאפשר לבעלי/ות מוגבלויות לגלוש באתרי אינטרנט בנוחות ע"י כלים המסייעים בכך.

אחריות

למרות מאמצינו לפתח נגישות בכל תכני האתר, ייתכן ובמהלך הגלישה יופיעו חלקים שטרם הונגשו. אנו ממשיכים להשקיע בפיתוח הגדרות הנגישות על מנת לאפשר גישה לתכנים אלה לכלל האוכלוסיה, ובפרט לאנשים עם מוגבלויות.

להלן קישורים רלוונטיים בנושא נגישות אתרי אינטרנט:

תקנות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות (התאמות נגישות לשירות)

הנגשת אתרי אינטרנט – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלות

תקנות הנגישות לשירות – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות

סגירה
מערכת נגישות

מערכת נגישות האתר

ניווט בעזרת מקלדת
ניווט בעזרת מקלדת:
ערכת צבעים
צבעוניות טקסט:
גודל טקסט
גודל כתב:
שכבת עזרה
שכבת עזרה:
סגור נגישות

אודות החברה

  

חברת פוליגון עוסקת מאז הקמתה בשנת 1976, במתן פתרונות אבטחה ומתן שירותים בתחום של מערכות נגד גניבות לחנויות, מצלמות במעגל סגור ומערכות בקרת כניסה. החברה הינה המובילה בארץ בתחום המערכות נגד גניבות ועובדת עם הרשתות הקמעוניות הגדולות בארץ כגון, פוקס, שופרסל, המשביר החדש לצרכן ועוד.

בתחומי בקרת כניסה ומצלמות החברה עובדת עם לקוחות בארץ ומחו"ל כגון: Google, EMC, CA בית חולים בני ציון, שופרסל ועוד.

 

פוליגון מתמחה ביבוא, שיווק, התקנה ותחזוקה של מערכות אבטחה בטכנולוגיות שונות והינה סוכנת בלעדית של חברת Sensormatic/Tyco מארה"ב החברה המובילה בעולם בתחום מערכות ביטחון ומיגון מסוג אלקטרו מגנטי (AM). 

 

בתחום בקרת הכניסה והמצלמות מייצגת פוליגון ומשווקת את חברות: American Dynamics, Kantech, DSC, Cem systems ,ADT/Tyco, SoftwareHouse ו - Honeywell. כמו כן מתקינה פוליגון ונותנת שירות למוצרים מחברות נוספות כגון: Axis ,Samsung ו - DVTEL.

 

פוליגון מתמחה במתן פתרונות כוללים החל מיבוא המוצרים, מכירה, התקנה, יישום, אינטגרציה, תחזוקה ותמיכה למערכות אבטחה אלקטרוניות ומניעת אובדן לארגונים גדולים וקטנים כאחד. כמו כן, פוליגון מספקת פתרונות וידאו מתקדמים הכוללים צפייה, ניהול והקלטה המבוססים על רשת מחשבים.

  

יחד עם המערכות פוליגון משווקת מוצרים נלווים כגון: תגים קשיחים לביגוד, תגי משקפיים, תגים חד פעמיים (מדבקות), פותחנים שונים, קופסאות למיגון כגון: מזון תינוקות, סכיני גילוח, בטריות, בשמים, מוצרי מדיה ועוד. תגים מיוחדים למיגון בקבוקים, מתקנים למיגון מחשבים ניידים, מערכות למיגון מוצרים בתצוגה כמעילים ומוצרי אלקטרוניקה. על ידי מיגון המוצרים בתצוגה ניתן להציגם בצורה חופשית לקהל ולא רק מאחורי דלפק.
כן מספקת פוליגון מערכות לספירת אנשים בחנויות ומערכות לגילוי מתכות, מערכות נגד גניבת תינוקות ונגד גניבת תיקי מיון מבתי חולים.

   

מערכות למניעת גניבות הותקנו ע"י פוליגון באלפי חנויות ברשתות הגדולות בישראל ביניהן רשתות מזון כגון: שופרסל, מגה קמעונאות בע"מ, קשת טעמים ועוד.
רשתות אופנה וביגוד: FOX ,ZARA, המשביר החדש לצרכן, H&O ,American Eagle ,F-21 ,H&M ועוד רשתות רבות.
חנויות אופטיקה: אירוקה, אופטיקה דורון, זיגי שאול.
רשתות פארמים: בתי מרקחת של שירותי בריאות כללית, בתי חולים ,ספריות ועוד.
ספריות: הספריה הטכנולוגית בב"ש, מכון ואן ליר, ספריה למוסיקה בבר אילן ועוד.

 

בין לקוחות פוליגון במערכות טמ"ס ובקרת כניסה ברחבי הארץ קיימים גופים וחברות גלובליות כגון: EMC ,Google ,Yahoo ,CA ,Juniper Networks ,Adobe ,DeBeers ,Cadence ,NetApp, שופרסל,
מרכז רפואי שערי צדק בירושלים, מרכז רפואי בני ציון בחיפה.

  

בצוות פוליגון עובדים מהנדסי אלקטרוניקה, מהנדסי חומרה ותוכנה וטכנאי אלקטרוניקה מנוסים אשר עברו
הכשרה מקצועית מיוחדת בארץ ובחו
"ל

 

 

         
  שים לב  

יחס אישי, אמינות ושירות הם מילות המפתח בחברת פוליגון.

 

החזון שלנו:

להציע ללקוחות מהקטן עד לגדול את סל פתרונות האבטחה הטוב ביותר.

 
         

  

 

סיסמתנו: "לקוח מרוצה מביא לקוח נוסף".

 

פוליגון מערכות אבטחה ומניעת גניבות  ו רחוב האתגר 2, טירת הכרמל ו טל: 04-8577667, 04-8577668 ו פקס: 04-8577670  ו אתר: www.polygon-security.com

בקרת כניסה  |  מערכות למניעת גניבות  |  אודות הנגישות