פוליגון מערכות נגד גניבות   פוליגון יצירת קשר  
מוצרי החברה
מוצרי החברה

מערכת בקרת כניסה מתקדמת טייקו

 

בעולם בו התחרות העסקית היא משמעותית, חשיבות הגנה על משאבי החברה הולכת וגדלה. בין אם מדובר בהגנה על ציוד יקר, או בהגנה על מידע רגיש - התקנת מערכת בקרת כניסה מתקדמת מספקת מגוון מקיף ורחב יותר של פתרונות אבטחה. מערכת שכזו מאפשרת כיסוי אבטחה בתחומים שונים: גישה לנתונים ממוחשבים, בקרה על שרתי החברה, ניהול כניסות מבקרים, ועוד. לכל אדם מוקצות הרשאות מסוימות, כך שלאף אדם לא תינתן גישה לחומר רגיש, שלא צריכה להיות לו גישה אליו.

בקרת כניסה מאפשרת פיקוח ושליטה על איזורים שונים, לרבות מקרים שבהם יש צורך להגביל את כניסת האנשים למקום מסוים, ולהגדיר הרשאות כניסה. מערכת מתקדמת מנטרת כניסות ויציאות לאורך כל שעות היום, הן של מבקרים והן של עובדים. בנוסף, היא מאפשרת הגדרת קבוצות של דלתות בעלות קוד מסוים, פתיחת דלתות או חסימתן באופן אוטומטי, לפי לוח זמנים, קבלת התראה על ניסיון כניסה כושל, קבלת התראות על פריצה או על דלתות פתוחות, הגדרת ימים מסוימים בשנה בהם סידורי האבטחה צריכים להיות שונים, וכן פתיחת דלת בהצגת שני תגים שונים של שני אנשים שונים.

אודות מערכת בקרת כניסה מתוצרת טייקו

חברת טייקו היא יצרנית מובילה בתעשיית האלקטרוניקה, והיא מייצרת מערכות בקרת כניסה מתקדמות באיכות גבוהה, אשר דואגות לאבטחת המקומות הרצויים. החל מתוכנה קלה לשימוש, ועד למוצרי אבטחה ברמה גבוהה, בהתאם לצרכים של כל עסק: עסקים שונים דורשים רמות אבטחה שונות. קיימים סוגים שונים של מערכות כניסה מתקדמות תוצרת טייקו, אשר מותאמים לעסקים שונים: לתחום הכספים, החינוך, התחבורה, ואף למערכת הבריאות ולמשרדי ממשלה.

מגוון האפשרויות בכל מערכת מתוצרת טייקו הוא רחב. בנוסף, ניהולה זמין בבסיס נתונים המאוחסן באינטרנט, תכונה אידיאלית עבור עסקים שלהם סניפים רבים שנמצאים בריחוק אחד מהשני. כך ניתן לגשת למידע זה מכל מחשב עם אינטרנט, תוך שמירה על אבטחה מירבית.

 

 

 

 

פוליגון מערכות אבטחה ומניעת גניבות  ו רחוב האתגר 2, טירת הכרמל ו טל: 04-8577667, 04-8577668 ו פקס: 04-8577670  ו אתר: www.polygon-security.com

בקרת כניסה  |  מערכות למניעת גניבות  |  אודות הנגישות