עזרה

1. ניווט בעזרת מקלדת

בלחיצה על מקש "TAB” ניתן למצוא את כל קיצורי הדרך בעמוד ולעבור ביניהם. תוך כדי הפעולה, רקע הפריט משתנה בכדי לעזור למשתמש/ת לראות את מיקומו המדויק. בכדי לחזור לפריט קודם, יש להקיש SHIFT+TAB. לחיצה על מקש “ENTER” מעבירה לתוכן הפריט.

 

2. שינוי צבעוניות טקסט

השימוש באופציה של שינוי צבעוניות מאפשרת לשנות את גוון הטקסט והרקע בהתאם לבחירה, וכתוצאה מכך ליצור ניגודיות צבעים גבוהה. (בדפדפנים תומכים תתאפשר בנוסף גם שינוי צבעוניות לכל התמונות באתר בהתאמה)

 

3. גודל הכתב

ישנם שלושה גדלים אפשריים לבחירה: רגיל, בינוני, גדול. גודל הטקסט באתר ישתנה לפי בחירת המשתמש/ת.

4. שכבת עזרה

מצב פעיל של שכבת העזרה מאפשר לקבל תאור קצר על כל האובייקטים באתר.

 

נא לשים לב ! לאחר בחירת השינויים, יש ללחוץ על כפתור "החל שינויים". כפתור זה יפעיל את השינויים שנבחרו. על מנט לבטל את השינויים שנבחרו, יש ללחוץ על כפתור "ביטול נגישות".

 

משוב

במידה ונתקלת בבעיה בנגישות האתר, אנא פנה/י אלינו

באמצעות דואר אלקטרוני בכדי שנוכל לתת את המענה הטוב ביותר לפתרון הבעיה נודה לתיאור מפורט ככל האפשר של תאור הפניה, השארת פרטי הפונה מומלצת בכדי שנוכל ליצור קשר במידה ויתעוררו שאלות בנושא.

סגירה
מערכת נגישות

הצהרת נגישות

מהו אתר נגיש?

25% מהאזרחים/ות בישראל הם/ן בעלי/ות מוגבלויות. התקנות החדשות להנגשת אתרי אינטרנט (לחוק השוויון לאנשים עם מוגבלות) נועדו לאפשר גם לאנשים עם מוגבלויות שונות(כגון עיוורים/ות ומוגבלי/ות ראייה, אנשים עם מוגבלות פיזית המתקשים/ות להזיז את ידיהם/ן,

אנשים עם הפרעות קשב וריכוז או דיסלקציה, אנשים עם מוגבלויות שמיעה ומוגבלויות אחרות) לגלוש באינטרנט בנוחות מירבית.אתרי אינטרנט נגישים אף מופיעים יותר במנועי החיפוש השונים.

אתר נגיש הוא אתר שבוצעו בו התאמות לפי תקן ישראלי. תקן זה מאמץ את ההנחיות הבינלאומיות לנגישות לתכני אינטרנט, של אירגון ה-W3C העולמי. ומאפשר לבעלי/ות מוגבלויות לגלוש באתרי אינטרנט בנוחות ע"י כלים המסייעים בכך.

אחריות

למרות מאמצינו לפתח נגישות בכל תכני האתר, ייתכן ובמהלך הגלישה יופיעו חלקים שטרם הונגשו. אנו ממשיכים להשקיע בפיתוח הגדרות הנגישות על מנת לאפשר גישה לתכנים אלה לכלל האוכלוסיה, ובפרט לאנשים עם מוגבלויות.

להלן קישורים רלוונטיים בנושא נגישות אתרי אינטרנט:

תקנות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות (התאמות נגישות לשירות)

הנגשת אתרי אינטרנט – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלות

תקנות הנגישות לשירות – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות

סגירה
מערכת נגישות

מערכת נגישות האתר

ניווט בעזרת מקלדת
ניווט בעזרת מקלדת:
ערכת צבעים
צבעוניות טקסט:
גודל טקסט
גודל כתב:
שכבת עזרה
שכבת עזרה:
סגור נגישות
מוצרי החברה
מוצרי החברה

מערכת בקרת כניסה מתקדמת טייקו

 

בעולם בו התחרות העסקית היא משמעותית, חשיבות הגנה על משאבי החברה הולכת וגדלה. בין אם מדובר בהגנה על ציוד יקר, או בהגנה על מידע רגיש - התקנת מערכת בקרת כניסה מתקדמת מספקת מגוון מקיף ורחב יותר של פתרונות אבטחה. מערכת שכזו מאפשרת כיסוי אבטחה בתחומים שונים: גישה לנתונים ממוחשבים, בקרה על שרתי החברה, ניהול כניסות מבקרים, ועוד. לכל אדם מוקצות הרשאות מסוימות, כך שלאף אדם לא תינתן גישה לחומר רגיש, שלא צריכה להיות לו גישה אליו.

בקרת כניסה מאפשרת פיקוח ושליטה על איזורים שונים, לרבות מקרים שבהם יש צורך להגביל את כניסת האנשים למקום מסוים, ולהגדיר הרשאות כניסה. מערכת מתקדמת מנטרת כניסות ויציאות לאורך כל שעות היום, הן של מבקרים והן של עובדים. בנוסף, היא מאפשרת הגדרת קבוצות של דלתות בעלות קוד מסוים, פתיחת דלתות או חסימתן באופן אוטומטי, לפי לוח זמנים, קבלת התראה על ניסיון כניסה כושל, קבלת התראות על פריצה או על דלתות פתוחות, הגדרת ימים מסוימים בשנה בהם סידורי האבטחה צריכים להיות שונים, וכן פתיחת דלת בהצגת שני תגים שונים של שני אנשים שונים.

אודות מערכת בקרת כניסה מתוצרת טייקו

חברת טייקו היא יצרנית מובילה בתעשיית האלקטרוניקה, והיא מייצרת מערכות בקרת כניסה מתקדמות באיכות גבוהה, אשר דואגות לאבטחת המקומות הרצויים. החל מתוכנה קלה לשימוש, ועד למוצרי אבטחה ברמה גבוהה, בהתאם לצרכים של כל עסק: עסקים שונים דורשים רמות אבטחה שונות. קיימים סוגים שונים של מערכות כניסה מתקדמות תוצרת טייקו, אשר מותאמים לעסקים שונים: לתחום הכספים, החינוך, התחבורה, ואף למערכת הבריאות ולמשרדי ממשלה.

מגוון האפשרויות בכל מערכת מתוצרת טייקו הוא רחב. בנוסף, ניהולה זמין בבסיס נתונים המאוחסן באינטרנט, תכונה אידיאלית עבור עסקים שלהם סניפים רבים שנמצאים בריחוק אחד מהשני. כך ניתן לגשת למידע זה מכל מחשב עם אינטרנט, תוך שמירה על אבטחה מירבית.

 

 

 

 

פוליגון מערכות אבטחה ומניעת גניבות  ו רחוב האתגר 2, טירת הכרמל ו טל: 04-8577667, 04-8577668 ו פקס: 04-8577670  ו אתר: www.polygon-security.com

בקרת כניסה  |  מערכות למניעת גניבות