עזרה

1. ניווט בעזרת מקלדת

בלחיצה על מקש "TAB” ניתן למצוא את כל קיצורי הדרך בעמוד ולעבור ביניהם. תוך כדי הפעולה, רקע הפריט משתנה בכדי לעזור למשתמש/ת לראות את מיקומו המדויק. בכדי לחזור לפריט קודם, יש להקיש SHIFT+TAB. לחיצה על מקש “ENTER” מעבירה לתוכן הפריט.

 

2. שינוי צבעוניות טקסט

השימוש באופציה של שינוי צבעוניות מאפשרת לשנות את גוון הטקסט והרקע בהתאם לבחירה, וכתוצאה מכך ליצור ניגודיות צבעים גבוהה. (בדפדפנים תומכים תתאפשר בנוסף גם שינוי צבעוניות לכל התמונות באתר בהתאמה)

 

3. גודל הכתב

ישנם שלושה גדלים אפשריים לבחירה: רגיל, בינוני, גדול. גודל הטקסט באתר ישתנה לפי בחירת המשתמש/ת.

4. שכבת עזרה

מצב פעיל של שכבת העזרה מאפשר לקבל תאור קצר על כל האובייקטים באתר.

 

נא לשים לב ! לאחר בחירת השינויים, יש ללחוץ על כפתור "החל שינויים". כפתור זה יפעיל את השינויים שנבחרו. על מנט לבטל את השינויים שנבחרו, יש ללחוץ על כפתור "ביטול נגישות".

 

משוב

במידה ונתקלת בבעיה בנגישות האתר, אנא פנה/י אלינו

באמצעות דואר אלקטרוני בכדי שנוכל לתת את המענה הטוב ביותר לפתרון הבעיה נודה לתיאור מפורט ככל האפשר של תאור הפניה, השארת פרטי הפונה מומלצת בכדי שנוכל ליצור קשר במידה ויתעוררו שאלות בנושא.

סגירה
מערכת נגישות

הצהרת נגישות

מהו אתר נגיש?

25% מהאזרחים/ות בישראל הם/ן בעלי/ות מוגבלויות. התקנות החדשות להנגשת אתרי אינטרנט (לחוק השוויון לאנשים עם מוגבלות) נועדו לאפשר גם לאנשים עם מוגבלויות שונות(כגון עיוורים/ות ומוגבלי/ות ראייה, אנשים עם מוגבלות פיזית המתקשים/ות להזיז את ידיהם/ן,

אנשים עם הפרעות קשב וריכוז או דיסלקציה, אנשים עם מוגבלויות שמיעה ומוגבלויות אחרות) לגלוש באינטרנט בנוחות מירבית.אתרי אינטרנט נגישים אף מופיעים יותר במנועי החיפוש השונים.

אתר נגיש הוא אתר שבוצעו בו התאמות לפי תקן ישראלי. תקן זה מאמץ את ההנחיות הבינלאומיות לנגישות לתכני אינטרנט, של אירגון ה-W3C העולמי. ומאפשר לבעלי/ות מוגבלויות לגלוש באתרי אינטרנט בנוחות ע"י כלים המסייעים בכך.

אחריות

למרות מאמצינו לפתח נגישות בכל תכני האתר, ייתכן ובמהלך הגלישה יופיעו חלקים שטרם הונגשו. אנו ממשיכים להשקיע בפיתוח הגדרות הנגישות על מנת לאפשר גישה לתכנים אלה לכלל האוכלוסיה, ובפרט לאנשים עם מוגבלויות.

להלן קישורים רלוונטיים בנושא נגישות אתרי אינטרנט:

תקנות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות (התאמות נגישות לשירות)

הנגשת אתרי אינטרנט – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלות

תקנות הנגישות לשירות – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות

סגירה
מערכת נגישות

מערכת נגישות האתר

ניווט בעזרת מקלדת
ניווט בעזרת מקלדת:
ערכת צבעים
צבעוניות טקסט:
גודל טקסט
גודל כתב:
שכבת עזרה
שכבת עזרה:
סגור נגישות
מוצרי החברה
מוצרי החברה

מערכת למניעת גניבות

 

מערכת למניעת גניבות עוזרת בהרתעת גנבים, בהגנה על מלאים שונים ובהקטנת החוסרים, בקבלת התראות מדויקות עם כמה שפחות אזעקות שווא, וכן בשילוב פרסומות ומבצעים באנטנות האבטחה השונות, אשר מוצבות בפתחי החנות. ישנם שלושה סוגים עיקריים של מערכות, לכל מערכת תכונותיה הייחודיות. המערכות הללו ניתנות להצבה בכל רחבי החנות – על גבי התצוגה, על מדפים, וכן בכניסה לחנות וביציאה ממנה. הן עובדות על אותות, וברגע שהאותות המתקבלים מהמוצר ומהאנטנות אינם תקינים, מופעלת אזעקה.

סוגי מערכות למניעת גניבות

מערכת המבוססת אנטנות בטכנולוגית גלי רדיו היא מהסוג הנפוץ ביותר בארץ. משתמשים בהן בעיקר בעסקים המוכרים מוצרים ללא אלמנטים מתכתיים – בגדים, ספרים, קוסמטיקה וכדומה. מערכות אלו מוצבות בכניסה לחנות, והן "מתקשרות" עם חיישנים אשר מוצמדים לפריטים המוגנים. כל עוד החיישנים לא מוסרים מהבגד, המערכת תצפצף כשהבגד יעבור דרך האנטנות.

מערכת המבוססת אלקטרו מגנט נפוצה בעיקר ספריות, בחנויות ספרים, בחנויות קוסמטיקה, בחנויות למוצרי אלקטרוניקה, בחנויות "עשה זאת בעצמך" ובחנויות יוקרתיות, אשר מסוות את התג של המוצר, כדי שלא לפגוע בעיצובו. יתרונותיהן של מערכות אלה ברורים: התגים קטנים מאד ולא פוגעים בנראות המוצר; ניתן להסוות אותם והם לא ממוסכים על ידי מתכות – כלומר שקיות עם נייר אלומיניום לא יפגעו ביכולת זיהוי הגניבה, וניתן להגן באמצעותן גם על מוצרים ממתכת.

מערכת מסוג אקוסטו-מגנט מתאימה יותר לפתחים רחבים של חנויות, ואפילו למדבקות ולתגי מוצר קשיחים - זמזמים – חיישני פלסטיק, אשר מוצמדים לבד וקשה מאד להסירם. תוויות עם ברקודים גם הן משמשות כתג מוצר, אשר מונע את גניבתו מהחנות ברגע שהאדם עובר בדלת הכניסה לחנות. טכנולוגיה זו מבוססת על הפעלת שדה מגנטי.

נתן ליהנות מיתרונותיהן של המערכות השונות במספר דרכים, גם לא בפתח החנות. מניעת גניבות יכולה להתבצע גם באמצעות מיגון התצוגה הפתוחה בחנות באמצעות חיישנים אלקטרוניים, מיגון תצוגות בעזרת ווים חכמים, למשל עבור אוזניות, מטענים, כרטיסי זכרון וכדומה, אשר נועלים את המוצרים במקומם. קופסאות מיגון נעולות מאפשרת להציג מוצרים יקרים יותר ויחד עם זאת להגן עליהם בצורה המירבית.

 

 

 

 

פוליגון מערכות אבטחה ומניעת גניבות  ו רחוב האתגר 2, טירת הכרמל ו טל: 04-8577667, 04-8577668 ו פקס: 04-8577670  ו אתר: www.polygon-security.com

בקרת כניסה  |  מערכות למניעת גניבות  |  אודות הנגישות