עזרה

1. ניווט בעזרת מקלדת

בלחיצה על מקש "TAB” ניתן למצוא את כל קיצורי הדרך בעמוד ולעבור ביניהם. תוך כדי הפעולה, רקע הפריט משתנה בכדי לעזור למשתמש/ת לראות את מיקומו המדויק. בכדי לחזור לפריט קודם, יש להקיש SHIFT+TAB. לחיצה על מקש “ENTER” מעבירה לתוכן הפריט.

 

2. שינוי צבעוניות טקסט

השימוש באופציה של שינוי צבעוניות מאפשרת לשנות את גוון הטקסט והרקע בהתאם לבחירה, וכתוצאה מכך ליצור ניגודיות צבעים גבוהה. (בדפדפנים תומכים תתאפשר בנוסף גם שינוי צבעוניות לכל התמונות באתר בהתאמה)

 

3. גודל הכתב

ישנם שלושה גדלים אפשריים לבחירה: רגיל, בינוני, גדול. גודל הטקסט באתר ישתנה לפי בחירת המשתמש/ת.

4. שכבת עזרה

מצב פעיל של שכבת העזרה מאפשר לקבל תאור קצר על כל האובייקטים באתר.

 

נא לשים לב ! לאחר בחירת השינויים, יש ללחוץ על כפתור "החל שינויים". כפתור זה יפעיל את השינויים שנבחרו. על מנט לבטל את השינויים שנבחרו, יש ללחוץ על כפתור "ביטול נגישות".

 

משוב

במידה ונתקלת בבעיה בנגישות האתר, אנא פנה/י אלינו

באמצעות דואר אלקטרוני בכדי שנוכל לתת את המענה הטוב ביותר לפתרון הבעיה נודה לתיאור מפורט ככל האפשר של תאור הפניה, השארת פרטי הפונה מומלצת בכדי שנוכל ליצור קשר במידה ויתעוררו שאלות בנושא.

סגירה
מערכת נגישות

הצהרת נגישות

מהו אתר נגיש?

25% מהאזרחים/ות בישראל הם/ן בעלי/ות מוגבלויות. התקנות החדשות להנגשת אתרי אינטרנט (לחוק השוויון לאנשים עם מוגבלות) נועדו לאפשר גם לאנשים עם מוגבלויות שונות(כגון עיוורים/ות ומוגבלי/ות ראייה, אנשים עם מוגבלות פיזית המתקשים/ות להזיז את ידיהם/ן,

אנשים עם הפרעות קשב וריכוז או דיסלקציה, אנשים עם מוגבלויות שמיעה ומוגבלויות אחרות) לגלוש באינטרנט בנוחות מירבית.אתרי אינטרנט נגישים אף מופיעים יותר במנועי החיפוש השונים.

אתר נגיש הוא אתר שבוצעו בו התאמות לפי תקן ישראלי. תקן זה מאמץ את ההנחיות הבינלאומיות לנגישות לתכני אינטרנט, של אירגון ה-W3C העולמי. ומאפשר לבעלי/ות מוגבלויות לגלוש באתרי אינטרנט בנוחות ע"י כלים המסייעים בכך.

אחריות

למרות מאמצינו לפתח נגישות בכל תכני האתר, ייתכן ובמהלך הגלישה יופיעו חלקים שטרם הונגשו. אנו ממשיכים להשקיע בפיתוח הגדרות הנגישות על מנת לאפשר גישה לתכנים אלה לכלל האוכלוסיה, ובפרט לאנשים עם מוגבלויות.

להלן קישורים רלוונטיים בנושא נגישות אתרי אינטרנט:

תקנות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות (התאמות נגישות לשירות)

הנגשת אתרי אינטרנט – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלות

תקנות הנגישות לשירות – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות

סגירה
מערכת נגישות

מערכת נגישות האתר

ניווט בעזרת מקלדת
ניווט בעזרת מקלדת:
ערכת צבעים
צבעוניות טקסט:
גודל טקסט
גודל כתב:
שכבת עזרה
שכבת עזרה:
סגור נגישות
מוצרי החברה
מוצרי החברה

מצלמות אבטחה אמריקן דינמיקס

 

מצלמות אבטחה הן אמצעי הכרחי להגנה על עסקים ועל בתים פרטיים. הסיבות לכך הן רבות: הן מאפשרות לנו לפקח על סביבת המחייה או העבודה, גם כאשר אנו לא נמצאים באותו המקום, ובמיוחד להרתיע כל אדם אשר מתכנן לגנוב, לפרוץ למקום או לפגוע ברכוש.

אבטחה מוגברת במגוון מקומות

מצלמות מדגמים שונים מתאימות למקומות ולצרכים שונים וניתן להתקין אותן בבנייני מגורים, בבתים פרטיים ובעסקים: למשל, מצלמה חיצונית צריכה להיות עמידה בפני פגעי מזג אוויר. בנוסף, צפייה בזמן אמת מצריכה מצלמה אשר תשדר את התמונה למחשבכם. חשוב לשים לב, שמצלמת אבטחה איכותית היא דבר אחד, ומסך התצוגה, המשמש לבקרה, ומשדר את הקלט מהמלצמה, צריך להיות גם הוא איכותי. רזולוציית מסך קטנה מרזולוציית המצלמה תפחית את היכולת שלנו לעקוב אחר המתרחש.

מצלמות אבטחה בבניין מגורים יותקנו בלובי, בכניסה למעליות, באיזור תיבות הדואר ובחדרי האופניים והגז, בחניונים ובגינות. בבית פרטי, לרוב נראה מצלמה מחוץ לבית – ליד דלת הכניסה, בחנייה, במרפסות ובחצר. מצלמות לעסקים יותקנו מחוץ למבנה ובתוכו, וכן בסמוך למקומות רגישים כמו כספות וקופות. עסקים שונים דורשים רמות שונות של אבטחה, וככל שהרמה הנדרשת גבוהה יותר, כך יש צורך בכיסוי נרחב יותר של מיקומים - ולכן נדרש צילום רב יותר. אין ספק שלמצלמות גלויות יש כוח הרתעה משלהן, אולם לעתים גם מצלמות נסתרות נדרשות – למשל, לכולנו זכורים המקרים המצערים של מטפלות שהתעללו בילדים, וההורים גילו זאת בזכות מצלמה נסתרת.

מצלמות אבטחה אמריקן דינמיקס מציעות לא רק שירותים ברמה גבוהה ובעיצוב חדשני – הן מצוידות בממשק פשוט, ולמידה כיצד לתפעלן אינה מסובכת. אמריקן דינמיקס היא אחת מחברות האבטחה הגדולות בעולם, המפתחת טכנולוגיות שנמצאות בשימוש ברחבי העולם, ומשמשות להגנה במשרדים ממשלתיים, בנמלים ובנמלי תעופה, באוניברסיטאות ואף בגבולות בין מדינות.

 

 

 

 

 

פוליגון מערכות אבטחה ומניעת גניבות  ו רחוב האתגר 2, טירת הכרמל ו טל: 04-8577667, 04-8577668 ו פקס: 04-8577670  ו אתר: www.polygon-security.com

בקרת כניסה  |  מערכות למניעת גניבות