פוליגון מערכות נגד גניבות   פוליגון יצירת קשר  
מוצרי החברה
מוצרי החברה

מצלמות אבטחה אמריקן דינמיקס

 

מצלמות אבטחה הן אמצעי הכרחי להגנה על עסקים ועל בתים פרטיים. הסיבות לכך הן רבות: הן מאפשרות לנו לפקח על סביבת המחייה או העבודה, גם כאשר אנו לא נמצאים באותו המקום, ובמיוחד להרתיע כל אדם אשר מתכנן לגנוב, לפרוץ למקום או לפגוע ברכוש.

אבטחה מוגברת במגוון מקומות

מצלמות מדגמים שונים מתאימות למקומות ולצרכים שונים וניתן להתקין אותן בבנייני מגורים, בבתים פרטיים ובעסקים: למשל, מצלמה חיצונית צריכה להיות עמידה בפני פגעי מזג אוויר. בנוסף, צפייה בזמן אמת מצריכה מצלמה אשר תשדר את התמונה למחשבכם. חשוב לשים לב, שמצלמת אבטחה איכותית היא דבר אחד, ומסך התצוגה, המשמש לבקרה, ומשדר את הקלט מהמלצמה, צריך להיות גם הוא איכותי. רזולוציית מסך קטנה מרזולוציית המצלמה תפחית את היכולת שלנו לעקוב אחר המתרחש.

מצלמות אבטחה בבניין מגורים יותקנו בלובי, בכניסה למעליות, באיזור תיבות הדואר ובחדרי האופניים והגז, בחניונים ובגינות. בבית פרטי, לרוב נראה מצלמה מחוץ לבית – ליד דלת הכניסה, בחנייה, במרפסות ובחצר. מצלמות לעסקים יותקנו מחוץ למבנה ובתוכו, וכן בסמוך למקומות רגישים כמו כספות וקופות. עסקים שונים דורשים רמות שונות של אבטחה, וככל שהרמה הנדרשת גבוהה יותר, כך יש צורך בכיסוי נרחב יותר של מיקומים - ולכן נדרש צילום רב יותר. אין ספק שלמצלמות גלויות יש כוח הרתעה משלהן, אולם לעתים גם מצלמות נסתרות נדרשות – למשל, לכולנו זכורים המקרים המצערים של מטפלות שהתעללו בילדים, וההורים גילו זאת בזכות מצלמה נסתרת.

מצלמות אבטחה אמריקן דינמיקס מציעות לא רק שירותים ברמה גבוהה ובעיצוב חדשני – הן מצוידות בממשק פשוט, ולמידה כיצד לתפעלן אינה מסובכת. אמריקן דינמיקס היא אחת מחברות האבטחה הגדולות בעולם, המפתחת טכנולוגיות שנמצאות בשימוש ברחבי העולם, ומשמשות להגנה במשרדים ממשלתיים, בנמלים ובנמלי תעופה, באוניברסיטאות ואף בגבולות בין מדינות.

 

 

 

 

 

פוליגון מערכות אבטחה ומניעת גניבות  ו רחוב האתגר 2, טירת הכרמל ו טל: 04-8577667, 04-8577668 ו פקס: 04-8577670  ו אתר: www.polygon-security.com

בקרת כניסה  |  מערכות למניעת גניבות  |  אודות הנגישות